Diskusní téma: Kniha návštěv

.....dnes genetický rok.... :-)

Dnes je to rok, co se ve Švédsku vydaly spermie na svůj nejdůležitější závod. Díky jejich rychlým ocáskům se po 60 dnech narodila ta krásná psí mimina... :-) Nechť jsou štastná, jak oni , tak jejich páníčkové, všem samé radosti :-)

Sapíkovi

Gratulace

Gratulujeme úspěšné stopařce a její paničce k úspěšnému složení zkoušky s výborným výsledkem. Povolávací rozkaz na výstavu už dorazil. Sap lumpačí a užívá si svého mládí.....dělá zahradníka, včera roztahal čersvé sazenice rajčat a okurek po celém dvoře....... zdravé Sapíkovi

Re: Gratulace

Děkuji vám moji milí za krásnou zprávu a gratulaci. S paničkou jsme se snažily, co to šlo. Nos mám od těch pampeluch ještě teď bílý ale byla jsem pochválena, takže asi paráda :-). Zaplať pánbůh, že to moje mimino není po mě ( je supr, že to můžeme svádět i na někoho jiného ) :-))). My jsme tedy s Amy dnes vytahaly ze záhonu pár kopretin....ach ty geny :-D. Pilně trénujte, už se na vás všechny moc těšíme, až se zase uvidíme. Sapíku pozdravuj celou rodinu. Pac a pusu tvoje mamka Nikí, panička Janča a ségra Amy :-)

Víkend v Přešticích

Jani asi jsme ani nedoufali, že si to užijeme tak, jak jsem si to užili. Všichni jste baječní, pejskové úžasní a co víc si můžeme přát :) . Moc všem díky za krásné dny! Těšíme se na další akci. PS: Fotky jsou nejvíc vtipný :)) Hubáka tvým holčičkám :))

Re: Víkend v Přešticích

Markétko děkujeme moc, víkend dopadl jak nejlíp mohl. Užili jsme si to parádně, furt na to vzpomínáme, jak nám tam bylo dobře! Asi začnu odpočítávat dny do dalšího srazu :-). POzdravuj moc kluky :-))

Pozdrav

Ahoj Janí, dlouho jsem u vás nebyla a koukám, jak jsi vylepšila webík - hezký a fotky prcků jsou moc krásný! :-) Tak ať se medvídkům daří, určitě jsi jim vybrala ty nejlepší páníčky. Tak ať Ti oni, a především ti malí, co za chvíli budou velcí, dělají jen samou radost :-) D

Re: Pozdrav

Drahuško, moc děkujeme. Myslím si, že pánečky máme úplně ty nejlepší a že nám budou dělat Extrémci obrovskou radost :-). Moc se těším, až budeme moci gratulovat i Tobě :-) Pozdravuj holčičky, už se na vás moc těšíme. Papá :-)

Pane Šmíd

.......... :-D (děkuji za Váš názor)

"spokojená medvídata"

.....myslel, jsem, že si pojedeme pro štěňátko, a on už to je zatím "veliký malý pes".....

Re: "spokojená medvídata"

Liborku, není divu...moc jim chutná, mají dovoleno válet se na gaučíku...oni opravdu nestrádají :D

Přidat nový příspěvek