Klucí jsou doma

V pátek jsme se rozloučili s Archibaldíčkem, který odjel do Karlových Varů. Od Markétky máme skvělé zprávy, cestu celou prospal a probudil se doma v novém domečku, kde ho čekal i kámoš kocourek. Prý se chová jakoby se tam "narodil" žádné stýskání....no teda Archiiiii, ty zdrádce a my po tobě tak stesknily :D :D :D ...včera si udělal Archinek vejlet za svou starší kamarádkou Apple, budou z nich jistojistě velcí kamarádi, podle vyprávění, jak spolu při prvním setkání řádili. Já mám obrovskou radost i za tuhle fotku, kterou mi Markétka poslala, kde si Archinek tak spokojeně spinká <3 ..děláte mi ohromnou radost!

 

V sobotu v poledne přijela návštěva z daleka, vlastně né návštěva ale páníček Pavel si přijel až z Ostravy pro svého modráska milovaného Asharka. Bylo to s vámi moc příjemné, dali jsme si společný oběd, kluci si spravedlivě pomuchlovali všechny miminka a pak nastalo loučení a přání krásné ale dlouhé cesty....celé odpoledne jsem kontrolovala telefon a čekala zprávičku, která mi přišla až pozdě večer. Pavlík mi napsal: "Ahoj Jani, moc děkujeme za dnešní vřelé přivítání a suprový oběd. Cesta byla super, celou cestu ji prospal, kromě jedné zastávky v Humpolci. Doma byl ze začátku nervózní ale teď má svoji chvilku a lítá jako péro :-)" ....a další zpráva...tak syn uspal Ašíka (v posteli) :-) a krásně spinká, je to zlatíčko." :-* To jsou ty nekrásnější zprávy, které jsem si mohla přečíst. Zde je fotečka z cesty, kterou Asharek zvládl na jedničku.

 

A další loučení nás čekalo odpoledne. Pro mého milouše žluťáska Sapíka si přijela Martinka s Liborkem z Plzně. Musím říct, že pokud jsme měli vybrané nějaké páníčky jako první, byli to právě oni. Prožívali s námi cestu do Švédska, drželi pěsti při ultrazvuku a čekali, že se narodí chlapeček, který bude jejich...a stalo se a já jsem za to velmi moc ráda. Od Marti jsme večer dostali zprávičku, že cestu (tak jako sourozenci) Sapík prospal a ještě večer začal objevovat nový dům a že je to nádherná podívaná a více zítra. Dnes jsem si sedla k PC a mám tu od Marti nádhernou zprávu, musím se o ni s vámi podělit i když né o celou, protože to by bylo velmi dlouhé čtení ale <3 krásné!!! ...úryvek z mailu: " Přivítal mě britskej modrej kocour, říkají mu Merlin, a byl ze mě teda docela na větvi....nejdřív se přede mnou schovával pod konferenční stolek a pak vyskočil na křeslo odkud mě pěkně zvědavě pozoroval.....pak už jsme spolu chodily i po bytě.Mě se teda docela líbý ten jeho ocas,to je faj na hraní -:) taky už jsme si dali pár pohlavků, který jsem mu, ale okamžitě vrátil. Vůbec mě to nebolelo, a asi to bylo na tykání -:), ale jinak jsme kámoši." ....Martí moc děkujeme za úžasnou zprávu!

 

MOJI MILí KULÍŠCI, ÚŽASNÍ PÁNÍČKOVÉ...MĚJTE SE RÁDI A MY SE BUDEME TĚŠIT NA SPOUSTU INFORMACÍ A FOTEČEK OD VÁS...

 

 

ZDRAVÍME VÁS JANČA, NIKČA, ABBIE, AMY