Extrémci Vás vítají v roce 2016

Před 4 dny jsme všichni vstoupili do nového roku (doufám, že všichni tou pravou nohou) a já svým čtyřnohým dětičkám přeji jen a jen to nejlepčí a samozřejmě plno úspěchů. Před 2 dny jsme oslavili společně naše první 3 měsíce a já od každého z vás dostala ten nejhezčí dárek. A tím dárečkem jsou fotky od vás, jak si společně s vašimi pánečky užíváte "tu radost". Je krásné vás vidět spokojený a to stejné platí o vašich pánečcích, které doufám, děláte šťastnými. Děkuji vám za pozdravy a krásné zprávy, s kterými se tu musím podělit. 

 

ABBIE EXTREME

Abbie se má skvěle s novými pánečky Davčou a Lenčou, také s malým Davídkem a nejlepším rotvičím kamarádek, jakého si mohla přát. Dokonce ji nebaví bydlet doma na gauči, a tak se od svého kámoše učí ty největší lumpačinky na zahradě. Děkujeme za krásný pozdrav, moc vám to všem sluší. Přeji hlavně tobě Abbie a Daví, aby to cvíčo klapalo a byli jste oba nadšení, jako doposud!

 

ANGEL EXTREME (SAPÍK)

Od vás Sapíci mám skvělé zprávičky, vlastně pojďme si představit našeho prvního ŠAMPIONA. Sapík se totiž na místním cvičáku, kam s Martinkou chodí zúčastnil svých prvních sice "sranda závodů", ale i to se počítá. 6 místo z 20 pejsků je perfektní výsledek...a pozor. Jedna z disciplín byl aport voňavým rohlíčkem. Donést ho paničce zvládlo opravdu jen pár vyvolených a jedním z nich byl i Sapík, který získal ohromný potlesk všech zúčastněných, je to náš pašák a my vám moc a moc GRATULUJEME!!! Sapík má doma též psí kamarádku, také kocoura Merlina a oboum šéfuje...taky aby ne :-). Martinko, Liborku a Sapíku, všem vám držíme palečky, jste ohromní a my z vás máme velikou radost!!!

 

ARCHIBALD EXTREME

I vám Archibaldíčkovci děkujeme za úžasné zprávy, které od vás stále dostáváme. Archi se v novém baráčku skvěle zabydlel a vlastně hned zjistil, že TENTO dům a TATO zahrada bude jeho království a on tomu bude šéfovat. Od Markétky víme, že je to strašný sympaťák, velice kontaktní frajírek a úžasný společník. Hrozně moc mě těší, že vám dělá tak obrovskou radost a i vás bych ráda zmínila, že ačkoliv z výcvikem hafíků nemáte žádnou zkušenost, tak Jiřík se do toho  parádně obul a výsledky, které dostávám jsou úžasný. Takže jentak dál, jste moje jedničky!!!

 

ASHAR EXTREME

Naše milá Ašíkovo rodinko, i když to k vám máme nejdál, stále nás zásobujete skvělými zprávy a krásnými fotečky. Ašík se má doslova jako "pašík". Válendo na gaučíčku, u pánečků v postýlce...to je labůžo :-). Nemůžeme z Tebe Ašíku dělat ale jen povaleče, protože i Tvůj páníček Pavlík se snaží s Tebou makat, za což jsem strašně moc ráda a věřím, že se vám společně podaří utrhnout nějaký krásný výsledek!!! Jsem hrozně moc ráda, že Ašíka jste si vybrali právě vy a doufám, že i on vám bude dělat neustále radost, kterou rozdává díky své senzační povaze :-). Je to náš smíšek. Díky moc Pavlíku i Tvé celé rodince!!!

a nesmíme zapomenout na mou slečnu..

AMAZING EXTREME

S Amynkou a Nikolkou vás všechny moc zdravíme. Z holek jsou bezvadný kamarádky, Nikola se dokonce dělí i o svůj milovaný tenisák, což už opravdu musí být to pravé přátelství :-). Amynka mi dělá ohromnou radost, je parádně kontaktní a miluje, když ji řeknu : " Amy, jdeme cviči" .... granulky ve spojení cvíča je pro ni bombácká kombinace, za což jsem nesmírně šťastná. Cvičení s ní je jedno velké labůžo :-) I Amynka je pes domácí, nikoliv kotečková. Miluje teplo domova a ještě, když může usínat blízko Nikči, to je teprva kombinace.  Takže i my sami sobě si přejem plno úspěchů a hlavně.....SPOLEČNÉ RADOSTI!!!

 

MĚJTE SE V NOVÉM ROCE VŠICHNI MOC RÁDI!!!! JANČA, NIKIÍ, AMY..

 

V oddílu "ODCHOV" naleznete odkazy fotogalerií na každého z nás, z našich nových domovů...tak se pokochejte :-) 

ABBIE, AMAZING, ANGEL, ARCHIBALD, ASHAR